DLACZEGO? - Bo Ty jesteś najważniejszy!
  • We wszystkim co robimy na pierwszym miejscu stawiamy dostarczanie pełnowartościowej energii Twojemu organizmowi. Dla nas Twoje zdrowie, kondycja i samopoczucie są najważniejsze.
  • Aby to osiągnąć sięgnęliśmy po to co naturalne, zdrowe i najmniej przetworzone. Połączenie tych elementów wyraziliśmy w formie batonów z energią natury.

Biegasz? Jeździsz na rowerze? Żeglujesz? Uprawiasz snowboard? Grasz w tenisa? Wędrujesz po górach? Tańczysz?

Zarażasz swoimi pasjami rodzinę i przyjaciół. Nie jest Ci obojętne co jesz. Masz świadomość, że decyzje dotyczące tego, co w postaci posiłku dostarczasz swojemu organizmowi, są jednymi z najistotniejszych jakie podejmujesz każdego dnia. Dotyczą one bezpośrednio Twojej kondycji, samopoczucia, Twojego zdrowia.
Jak powinna odżywiać się osoba aktywnie uprawiająca sport?Aktywna na różnych polach, w różnych obszarach życia?

Klucz tkwi w prostocie. Jedz to, co naturalne, zdrowe i najmniej przetworzone. Roślinne. Możliwie najbardziej zbliżone do formy w jakiej wzrasta. Bez chemii. Jedzenie, którego wartość opiera się na naturalnych właściwościach składników dobranych z najwyższą starannością. Prawdziwe jedzenie. Gotuj z taką samą energią z jaką trenujesz i oddajesz się swoim pasjom.

Odkrywaj bogactwo kuchni roślinnej oferującej niezwykłe smaki i wartości. Wykorzystuj gotowe przepisy, ale nie bój się też eksperymentować. Uzupełniaj dietę sprawdzonymi produktami, przygotowanymi w oparciu o te same zasady, które obowiązują w Twojej kuchni.

Batony BeHarmony są w 100% naturalne. Wegańskie. Bezglutenowe. Składniki użyte do ich produkcji pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych.